Květen 2009

Něěěěěkolik vtipů!!!!!!!!!!!!

30. května 2009 v 13:00 | wilatko |  Vtipy

Ptá se paní učitelka Pepíčka Kalianků: "Tak co jste měli pod stromečkem?" - "Prosím, paní učitelko, stejně jako loni, stojan!"

Na nebeske braně někdo klepe a Petr otevře. Tam stojí chlapík a říká: "Chci do nebe, jsem Einstein." Petr na to: "To může říct každý, dokaž." Einstein načmárá na papír teorii relativity. Druhý, Picasso taky musí dokázat namalováním obrazu Třetí říká: "Já jsem George W. Bush." Petr: "Tak to dokaž, stejně jako Picasso a Einstein." George na to: "A kdo je Picasso nebo Einstein?" Petr: "Vítám, Georgi, pojd dovnitř!"

Jak se říká škodovce na vrcholu kopce?
Zázrak...

Víte, kdo vynalezl stan?
Naco-chata

Víte jak se indicky řekne uklízečka??
Hadramášmátra.


Jak se řekne slovensky Jů a Hele?
Aha a Pozri.

Víte jak se řekne čínsky "Vrabec sežral koně?"
Čiri hami ihaha.


Víte, proč chodí Smrtka s kosou?
Protože neudělala papíry na kombajn!

Jak se řekne japonsky:
Prodavačka == Šidilidi
Walkman == Niči-uši
Mimino == Cumizfusaku

Dohadují se Rus, Američan a Čech, kdo umí vyrobit nejlepší věc ze skla.
Rus říká: "To my, u nás v Rusku, dokážeme vyrobit tak dlouhou skleněnou trubku, že s ní vidíme až na dno nejhlubšího oceánu!" ... "A jak tomu říkáte?" ... "Oceánohled".
Američan na to říká: "To nic není ... to u nás, v Americe
, dokážeme vyrobit tak silnou čočku, že s ní vidíme do nejvzdálenějšího vesmíru! říkáme tomu kosmohled."
A Čech na to: "To my v Čechách dokážeme vyrobit takovou věc ze skla, že s ní vidíme skrz zeď!"
Ostatní se diví: "To není možný ... Jak tomu říkáte?" ........... "OKNO!"


Co to je EMO?
Extréme Mastná Ofina!John pozval svoji matku na večeři. Během večeře si matka nemohla nevšimnout,že jeho spolubydlící Julie je velmi pěkná. Už dlouho měla podezření, že John má se svojí spolubydlící vztah, a teď byla ještě zvědavější. Při jídle proto sledovala jejich reakce, snažila se zjistit, zda je mezi Johnem a jeho spolubydlící něco víc než jen pohledy.
Jako by četl její myšlenky, John povídá: "Já vím, co si musíš myslet, ale mohu tě ujistit, že Julie a já jsme skutečně jen spolubydlící!" Asi o týden později přišla Julie za Johnem a povídá:
"Od té doby, co tu byla tvoje matka na večeři, nemohu najít tu krásnou stříbrnou naběračku na omáčku. Myslíš, že ji mohla sebrat??"
John povídá: "Sice o tom pochybuji, ale pro jistotu ji napíšu. Sedl si a napsal:
"Milá mami, já netvrdím, že jsi z mého bytu
sebrala naběračku na omáčku, ani netvrdím, že jsi ji nesebrala. Faktem však zůstává, že ode dne, kdy jsi tu byla na večeři, naběračka chybí. S láskou John."
O pár dní později dostal John od své matky dopis a v něm stálo:
"Drahý synu, já netvrdím, že s Julií spíš, ani netvrdím, že s Julií nespíš. Faktem však zůstává, že kdyby spala ve své vlastní posteli, tak by v ní už dávno tu naběračku na omáčku našla. S láskou máma"

3 Vtipi!!

30. května 2009 v 12:00 | wilatko |  Vtipy

Babička se přihlásila na univerzitu. Doklady měla v pořádku, zkoušky udělala a tak ji přijali. Ale předseda komise si přece jen neodpustil zvědavou otázku:
"Milá paní, na co vám bude v penzi vysoká škola?"
"To nedělám pro sebe, ale kvůli dědovi. Ten starý kořen se v hospodě uřekl, že by k sedmdesátce jako dárek strašně chtěl ještě jednou přefiknout nějakou studentku."


Potká Pepíček Mařenku a povídá: "Když uděláš kotrmelec, dám ti 10Kč." Mařenka souhlasí, udělá kotrmelec, dostane 10 Kč a jde spokojeně domů. Doma se chlubí mamince a ta se chytne za hlavu: "I ty hloupá, vždyť Pepíček chtěl vidět tvoje kalhotky pod sukýnkou" a Mařenka na to: "Jé, tak to už neudělám." Druhý den se zase s Pepíčkem potkají a ten jí tentokrát za kotrmelec nabídne 20Kč. Mařenka ho zaseposlechla, dostala dvacku a šla spokojeně domů. Když se doma zase svěřila mamince, maminka se zase zhrozila, že jí byly vidět kalhotky. "Ale nebyly."odpověděla s úsměvem Mařenka, "Já jsem si je sundala!!!"


Manželský pár má dvě dospívající dcery, a tak se rozhodne, že se do třetice pokusí o syna. Po měsíci pokusů přijde žena konečně do jiného stavu a po devíti měsících se jí narodí zdravý kluk. Šťastný otec spěchá do porodnice, aby se podíval na svého syna, ale hned po prvním pohledu je zděšen. Je to nejošklivější dítě, jaké kdy viděl. Jde za svou ženou a říká: "Já v žádném případě nemůžu být otcem tak ošklivého dítěte! Podívej se, proboha, na ty dvě překrásné dcery, které jsem zplodil. Že ty jsi mi byla nevěrná?"
Manželka se na něho sladce usměje a řekne: "Tentokrát ne!"

Novinka a upřesnění!!

30. května 2009 v 11:00 | wilatko
Taaaaaaaak a je tu nová rubrika Kouzelníci z wawerli place aneb Wizards of wawerli place (čte se: vizárds of vejvrli plejs) (původní název) takže to je jenom takové malinké oznámení abyste byli v obraze. Teď následuje trochu víc oznámení takže čekejte jdu si zívnout. 12356789.... už jsem tu takže na rovinu měla jsem předevčírem 10 tak jsem si řekla že si udělám radost neboli párty tak a je hotová. chtěla bych ještě světu něco říct: prosím vás můžete tu dělat cokoliv ale nenadávat p***........ A ještě něco prosím kupujte si jídlo hrejte hry a zapojujte se do soutěží na konci něco vyhrajete. co??? to vám nepovím

Párty: první soutěž!

30. května 2009 v 10:00 | wilatko

Tak kdo vyluští tuhle tajenku tak získává 100bodů.
Tajenka zní: Kdo na téhle stránce bude dobré ***** se možná dožije.
Noooo tak honem první tři získají bonusy.
později vám vysvětlím k čemu jsou body.

Zmoklý den!

30. května 2009 v 9:00 | wilatko |  Ostaní
Ahojte párty začíná , začnu článkem ktarý vás některé pobaví některé možná zas ne já jsem zmokla!! Příběh ktarý jse mi opravdu stal : Je ve škole den dětí a mi máme pohádkoví les jednu důležitou informaci ZMOKLA JSEM JAK NĚCO A KLEPALA JSEM SE ZIMOU no hrůza děs a běs ten samí den jsme prohráli proti áčku takže to si myslíte ooooo ta se ale neměla to nevadí ale kámošky se ztratili no fakt děs běs tak já radši jdu pít teplí čaj takže doufám že kvůli něčemu čemu se říká rýma doufám neodejdu z párty tak zatím ospalé čau!!!!!!!

Pro maminku

12. května 2009 v 16:55 | wilatko |  Moje básničky
Jestli jste zapomněli na den matek tak mamince řekněte alespoň dneska tuhle básničku:

Maminka je květinka,
ve které je včelka,
pořád někam pospíchá,
ale láska k ní v nás nikdy nevysychá.

Všechny mlsné maminky,
mají rády pralinky.
Na hrušce si pochutnají,
a rajčátka rády mají.

Maminky jsou sice krásky,
ale je v nich mnoho lásky.
Proto jim teď za tančíme,
a na úvod se otočíme.

"MY LITTLE FRIEND"

11. května 2009 v 19:07 | wilatko |  Co se jinam nevešlo
1.Jak se stát na den 28.5. "MY LITTLE FRIEND"???Je to lehké stačí se přihlásit 2.Proč se stát "MY LITTLE FRIEND"???Máš mnohých výhod........................... 3.Kdy se mám přihlásit????Od teďka do 29.5. .................................... 4.Kde se mám přihlásit???Na této stránce stačí když vyplníš a) ................. 5.POZOR! ....................................................................... a)musíš vyplnit přihlašovací údaje označené*----------------------------- *Jméno:_____________________________________________________________________ *Přezdívka: __________________________________________________________________ Věk: _______________________________________________________________________ *Vtip:_______________________________________________________________________ *ICQ nebo e-mail: _____________________________________________________________ P.S.:Přines nějaké obrázkové jídlo nebo pití. výhodou být MY LITTLE FRIEND je že na začátku získáš 50vp korun. Ale také se vám chci omluvit za to že to tu dávám pozdě ale přemýšlím kolem té párty nad tooolika věcmi že jsem na tohle fakticky zapomněla tak mi to prosím promiňte a dejte si semnou šlofíka u Přátel na primě v 19:40 a potom u kobry11 v 20:00 na NOVĚ tak se mějte. Sladší sny než med vám přeje Vaše wilatko

Čusík busík autobusík! Hurá na párty!

6. května 2009 v 16:36 | wilatko |  Oznámení
Čusík busík autobusík!! Hurá na párty?! Věc se má tak (něktaří si myslí že věc se má tak že mi trochu cvoklo) ale ne jen mám 28.5. narozeniny KULATÉ (10) tak jsem si dovolila uspořádat tokovou malou párty. párty se uskuteční dne 30.5.. Na párty budete mít možnost se opít, popovídat si s přátelmi, přečíst si hodně vtipů, zasoutěžit nebo si zahrát mnoho a mnoho her. Akce bude brobbíhat od 9:00 do 00:00. Na začátku si u mě můžete vyzvednout 200vp korun za které si po celý den můžete kupovat vše z jídelníčku. POZOR! penízkyvp si můžete získat opět u mě za rúzné hry, hádánky, soutěže ale také i za přidání jídle nebo pití také za příspěvku do: her, vtipů, soutěží, hádánek, hlavolamů a slovních přesmyček. Více se dozvíte na mých stránkách dnes v 19:18.
Pěkně strávený den vám přeje, vaše Wilatko.