Únor 2010

Oznámení pro Wilatko ( a všechny)

25. února 2010 v 15:09 | Mapertík |  Oznámení
Ahoj .. chci oznámit že už nechci blog a že koncim ( takže vám naposled píše Mapertík) Tohle je jen pro Wilatko: Ahoj , moc se ti omlouvám ale koncim clanky co jsem ti tu dala jsi nechej a ty co se ti nelíbí smaž ok. (mužeš). Vím že se mě zeptaš proč ta ti odpovim: To je Tajenství. Někdy ti však pošlu přes ICQ něco třeba básničku a ty to tam dáš , ale musiš říct že to skládal MAPERTÍK. Na rozloučenou vám tu dám moji oblíbenou písničku (TA JE PRO VŠECHNY)Kdo je Simona??

24. února 2010 v 18:00 | wilatko
Simona (Simona Babčáková)

Comeback - Simona (Simona Babčáková)
zdroj: Nova.cz Comeback - Simona (Simona Babčáková)

Simona Bůčková (38) je drsná, životem vycepovaná barmanka. Matka dvojčat Saši a Lexy. Samoživitelka, která ví, že co si nezařídí, to nemá, spoléhá především sama na sebe a umí v tom chodit. Zejména Tomáš si k ní chodí pro rady a uklidnění. Manžel od ní utekl a vzal si s sebou kromě dětí všechno, co pobral. Simona prakticky pořád pracuje ve své Hospodě u Jezevce, takže má na své děti minimum času. Pro hrubé slovo nejde daleko.
Simona Babčáková (* 21. února). Osobitá herečka a žákyně improvizátora Jaroslava Duška vystudovala Zlínskou školu umění, prošla scénami Městského divadla Zlín a pražského Divadla v Dlouhé, působila též v Klicperově divadle v Hradci Králové (Král Lear, Cizí kněžna, Tři sestry, Pokoušení a další). V současné době je členkou souboru Dejvického divadla v Praze, kde zazářila kupříkladu v inscenacích Tři sestry, Kouzelná flétna, Tramvaj do stanice touha, Love Story, Černá díra, Spřízněni volbou. Za své výkony na jevišti byla nominována na cenu Alfréda Radoka.

Uvádí i své vlastní improvizační večery Second sekec aneb Hlava nehlava, kam si každý měsíc zve různé hosty. Objevila se v televizním filmu Stop a seriálu Dobrá čtvrť; hrála ve filmu Jana Hřebejka U mě dobrý (2008), obsazena byla i do Nestydy (2008). Zahrála si také ve snímcích Nuda v Brně (2003), Město bez dechu (2003), Choking Hazard (2004), Stop (2007), Děti noci (2008), Comeback (2008).

Comeback - Megatrailer

24. února 2010 v 16:46 | wilatko

Comeback se vrací! Nové epizody původního českého sitcomu sledujte každou středu od 3.března na TV Nova.

Ewa Farna ulítává na chlapech tmavé pleti! Exotický Tran není jediný...

22. února 2010 v 13:52 | wilatko |  Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
farna Lounová Olga, Marcus Tran rey

Zpěvačka Ewa Farna (16) už přestala zapírat, že již delší dobu randí se svým bývalým kytaristou Marcusem Tranem. A jak se Super.cz svěřila, odmala je jejím idolem bývalý sporťák, nyní zprávař televize Nova Rey Koranteng (35).

Když jsme se Ewy zeptali, kdo je podle ní nejoblíbenější mužskou osobností televize Nova, tak okamžitě odpověděla: "Rey Koranteng, odmala se mi líbí, a kdyby bylo na mně, tak by dnes vyhrál."

Tím se vysvětluje, proč začala randit se svým bývalým kytaristou Marcusem Tranem, který vypadá velmi exoticky. A jaká krev mu vlastně koluje v žilách?

"Pomíchej Francouze, Japonce, Filipínce, Slováky, Němce, Poláky, Čechy a budeš taky vypadat jako já," směje se pohledný hudebník, který se před rokem rozešel s herečkou Olgou Lounovou.

Mladá zpěvačka se na předávání cen ANNO poprvé sešla s finalisty Česko Slovenské SuperStar, s Denisem Lachem dokonce zazpívala duet.

Co si Ewa myslí o SuperStar, bere je jako svou konkurenci?

"Když mi řekli, s kým budu zpívat, tak jsem si musela párkrát pustit jejich záznamy, abych vůbec věděla, jak zpívají. Martin Chodúr zpívá velmi dobře, a když jsem v šatně slyšela Jana Bendiga, byla jsem opravdu v šoku, jak skvěle zpívá. Ale strach z nich nemám. Teď je pro ně důležité, aby našli schopného člověka, který jim pomůže prorazit tak, jako se to stalo mně," říká sebevědomě zpěvačka. "Samozřejmě jim přeji úspěch, ale je nejenom těžké prorazit, ale především se udržet, " dodává Farna.

Tomáš Klus, Markéta Konvičková a Jirka Kučerovský - Já s tebou žít nebudu

21. února 2010 v 11:48 | Wilatko |  Návštěvní hniha

ÚÚŽASNÉ tohle prostě bylo ÚÚŽASNÉ ikdyž se tam markéta trošku spletla myslím že to bylo nejlepší vystoupení večera. Fakt!!

Ewa Farna a Denis Lacho

21. února 2010 v 11:37 | wilatko |  Ewa Farna
No comment.

Diplomek pro Siky

20. února 2010 v 17:10 | Wilatko |  Soutěže
Gratuluju Siky!!SONB

20. února 2010 v 16:42 | Wilatko |  Návštěvní hniha

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.................................. bolí bříško ! Asi sem se neměla tak napapat, ale když............ no šak to ještě vybruslím. Tak co chtěli byste sonb????? nevíte co to je?? tak já to (některým jenom těm co nezlobili) povím. SONB je skratka pro Soutěž O Nejlepší Blog. Tak teď když už to víme všichni tak vám tu dám takový formulář, dotazník nebo jak se tomu říká, skráceně kdo se chce SONB účastnit tak to vyplňte a do komentů napište


Lafee - Beweg Dein Arsch

18. února 2010 v 17:40 | Mapertík

Lafee - Es tut weh

17. února 2010 v 19:01 | Mapertík
(Tady tohle video je spíš PÍSNIČKA)