Březen 2010

Karel Gott aneb Martin Chodúr

21. března 2010 v 21:09 | wilatko |  Ostaní
Ahoj řekla sem si že napíšu článek k téma týdne. asi ste už zaregistrovali že martin Chodúr vyhrál ČeskoSlovenskou SuperStar. Asi si také umíte představit co vznikne když ty dva spojíme, vznikne Michael Jackson (skoro). Takže až Kája už dozpívá tak ho zastoupí mladý a talentovaný Martin Chodúr.

Ewa Farna poprvé přistižena se svým klukem!

19. března 2010 v 14:43 | wilatko |  Ewa Farna
Ewa Farna se svým klukem Marcusem Tranem.
Ewa Farna se svým klukem Marcusem Tranem.
zdroj: Super.cz
Zpěvačka Ewa Farna (16) už přestala tajit svého kluka, hudebníka Marcuse Trana! Páreček si spolu vyrazil na koncert amerického krasavce Jareda Leta a jeho kapely 30 Seconds to Mars.

Ewa se společně s Marcusem objevila asi půl hodiny před začátkem koncertu. Jejich kroky překvapivě nezamířily do VIP zóny, ale do davu mezi fanoušky. Obdobné lístky jako Farna měl i Marek Ztracený, jehož doprovázela expřítelkyně, moderátorka Óčka Marcela Skřivánková. Marcus musí mít na Ewu velmi dobrý vliv, když ji rodiče samotnou pustili večer ven bez doprovodu všudypřítomné "guvernantky" alias manažerky.

Zatímco na německou kapelu Tokio Hotel, která minulý týden vystupovala v Praze, dorazily sotva dva tisíce ječících fanynek, partičce Jareda Leta se Incheba Arenu na pražském Výstavišti podařilo vyprodat do posledního místa.

"Byl to úžasný koncert, strašně jsme si to s přítelem užili," tvrdila po skončení koncertu zpěvačka Olga Lounová, která přišla s muzikantem Xindlem X. Lounová byla koncertem amerického krasavce tak nadšená, že si ani nevšimla svého bývalého kluka Marcuse s Ewou Farnou. "Jsou tady taky? Vůbec jsem je nepotkala," divila se Olina. Lounová s exotickým hudebníkem chodila šest let.

Vystoupení Jareda Leta si nenechali ujít členové kapel Clou, Imodium nebo Post-It.

La la laj *-*-* Polsky

13. března 2010 v 18:12 | Wilatko |  Ewa Farna

Omlouvám se až po takové době, ale tak snažila jsem si užívat alespoň týden bez náročných věcí (samozřejmě se školou a dobrýma známkama ale to už není tak těžké když máš čas) ale tak holky (z mojí školky (no dobře ta ze školy)) to jsme si ve čtvrtek faaaaaaakt užily a ta holka(Veri jak se jmenovala??) joooo........ neeeee........... jooo..........neeee.....joo-e jo jmenovala se Ester a sní byla taky sranda měla takové bledé vlasy, měla asi tak 4-6 let a takový ten plastový foťáček, na ryflích medvídka pú a prostě prča (a na záčátku furt mlela "kdepak ty ptáčku hnízdo máš" (byly jsme na Obušku z pytle ven!) ale teď k videu je staré asi tak....9 dnů je to polská verze písničky La la laj

P.S.:Já newím proč ale poslední dobou se nezobrazujou videa (viz. 1x02), tak sem tady radši dala URL adressu.

Kdo je Saša???

11. března 2010 v 15:11 | wilatko
Saša (Marie Doležalová)

comeback - Saša (Marie Doležalová)
zdroj: Nova.cz comeback - Saša (Marie Doležalová)

Saša (16) alias Alexandra Bůčková je Ivina nejlepší kamarádka. Bydlí přes chodbu a moc toho nenamluví, už si totiž zvykla, že ji málokdy někdo poslouchá. Nemůže se ubránit dojmu, že ji všichni přehlížejí, světlo se zřejmě kolem ní tak zvláštně láme, že není vidět. Má pocit, že je v životě předurčena k prohrám, a každá událost, ke které kolem ní dojde, ji v tom pocitu jenom utvrdí. Smůla se jí lepí na paty jako psí exkrementy v parku, ale ona se kvůli tomu nerozčiluje. Má ráda školu, ale snaží se to utajit, aby ji spolužáci nezlynčovali.
Pobavilo vás video nebo článek na Nova.cz, chcete ho doporučit svým přátelům anebo se k němu po čase vrátit? Není nic jednoduššího než ho přidat jako odkaz na vaši komunitní síť.
Stránky jako je Blog.cz, Facebook, Delicious, Digg, Google nebo MySpace svým registrovaným uživatelům nabízejí jednoduché sdílení a uložení. Pod našim videem nebo článkem klikněte na ikonu vaší komunitní sítě, přidejte zprávu a vaši známí po celém světě budou o vás vědět víc.
Je to jednoduché a zdarma!
Marie Doležalová (* 24. ledna). V roce 2007 ukončila studia na Pražské konzervatoři. Zahrála si například princeznu v televizní pohádce Lojzička je číslo či hada Ká v představení Kniha džunglí v divadle Solidarita. Obsazena byla také do her Strašnického divadla Bílá vrána a Popcorn. Epizodní roli dostala v seriálu Ordinace v růžové zahradě (Saša Jurigová). Dosud největší úspěch sklidila za v citech tápající dospívající Išku v celovečerním snímku Karin Babinské Pusinky.

Největším relaxem je pro ni plavání, ráda se také toulá pražskými uličkami a poslouchá hudbu Jarka Nohavici, Zuzany Navarové nebo Radůzy; sama je členkou hudebně-divadelní skupiny Olats Otesoc. Čte knihy Michala Ajvaze, blízké jsou jí myšlenky filozofa Osha. Z nabídky televizního programu upřednostňuje sitcom, zejména Červeného trpaslíka a Simpsonovi.

Omlouvám se ale mám v tom zmatek

3. března 2010 v 16:19 | Wilatko |  Návštěvní hniha
Moc se omlouvám že sem tady už dlouho nedala žádné články ale poslední dva týdny byly dost složité. Neměla jsem čas, ale taky tento týden se ozvu nejdřív v pátek protože s tanečním kroužkem měli Soutěž, která byla včera. Dneska jsme byly na generálce a tam nám řekli že jako host tam bude........... teď se teda podržte....................Martina Jandová !!!!!!!!!!! Asi to není TA protože TA je Marta Jandová ale stejně asi radši poraďte. Myslíte si že je to ONA nebo že to není ONA?