Duben 2010

Disney klub chce do svých řad zpěvačku Cheryl Cole

27. dubna 2010 v 16:07 | Wilatko |  Selena Gomez
Britská zpěvačka Cheryl Cole, která se ukáže českému publiku 16. května na společném koncertě s Black Eyed Peas, se dostala do hledáčku amerických Disney filmových studií. Ty sdružují mladé hvězdičky jako je Miley Cyrus, Selena Gomez nebo Vanessa Hudgens, a mají například na svědomí Muzikál ze střední. Pozornost Cheryl vzbudila hlavně svým nejnovějším videoklipem k písni Parachute (podívejte se). "Strašně ráda bych pracovala s Cheryl Cole na nějaké Disney show. Její video ke skladbě Parachute je skvělé," nechala se slyšet Selena Gomez. Otázkou je, do jaké míry se Cheryl Cole potřebuje nechat zastupovat firmou, která pomohla na svět o deset let mladším "hvězdičkám". Že by pomoc při dobývání Ameriky? (eva)
                          
                          
 (ZDROJ)

Kdo je Marcelka??

22. dubna 2010 v 17:00 | wilatko

Marcelka (Dana Batulková)

Comeback - Marcelka (Dana Batulková)                                                                 zdroj: Nova.cz Comeback - Marcelka (Dana Batulková)

Marcelka Divićová (40), Někdejší fanynka Tomiho Paciho se po letech vynořila z anonymity jako finančně zajištěná zralá žena, aby svému idolu nezištně splatila vše, co jí svými písněmi dal. Většina lidí už na Tomiho dávno zapomněla, ale ona ne. Dodnes si živě vybavuje vyprodaný koncert ve Slaném, kde se svému idolu přiblížila takřka na dotek. Když ho po dvaceti letech spatří již trochu opotřebovaného, ihned ví, kterým směrem napřít svoji aktivitu. Usoudí, že Tomášův obchod s deskami potřebuje stůj co stůj dát do pořádku a okamžitě se dá do práce, ať už se to někomu líbí nebo ne.

Pobavilo vás video nebo článek na Nova.cz, chcete ho doporučit svým přátelům anebo se k němu po čase vrátit? Není nic jednoduššího než ho přidat jako odkaz na vaši komunitní síť.
Stránky jako je Blog.cz, Facebook, Delicious, Digg, Google nebo MySpace svým registrovaným uživatelům nabízejí jednoduché sdílení a uložení. Pod našim videem nebo článkem klikněte na ikonu vaší komunitní sítě, přidejte zprávu a vaši známí po celém světě budou o vás vědět víc.
Je to jednoduché a zdarma!


Dana Batulková (*16. března). S herectvím dlouho váhala, nejprve upřednostňovala studium angličtiny. Na gymnáziu se však přihlásila do recitačního studia Violy a nakonec šla studovat na DAMU. Na přijímací zkoušky se připravovala sama, přijata byla na první pokus. Po absolutoriu v roce 1981 prošla scénami na Kladně a v Mladé Boleslavi. Roku 1983 odešla z divadla na "volnou nohu'' a spolupracovala s Volným spojením režisérů na různých divadelních projektech. Do stálého angažmá se vrátila až v roce 1997, kdy začala působit v divadle Komedie. Zde zažila pět tvůrčích let s režiséry Janem Nebeským a Michalem Dočekalem.
Hostovala i na dalších pražských scénách, kde ztvárnila mnoho výrazných divadelních rolí. Její charisma, civilní herecký projev i ochotu pouštět se do nových projektů několikrát využili talentovaní debutanti - kromě Milana Šteindlera ve filmu Vrať se do hrobu (role manželky) ji angažovala Sabina Remundová (TV hra Maryška), Viktor Preiss (Léčba neklidem) a Ben Tuček, který ji obsadil do filmové prvotiny Děvčátko. Do povědomí diváků se zapsala také díky televizním inscenacím, a zejména pak poté, co se začala objevovat coby emancipovaná novinářka Anna v oblíbeném seriálu TV Nova Redakce (2004).
Výběr z filmografie: Víkend bez rodičů (1981), Kluci z bronzu (1981), Od vraždy jenom krok ke lži (1982), Jamamba (1985), Návštěvní hodiny (1986), Honza a tajemná Hastroška (1987), Sama uprostřed noci (1989), Maestro (1990), Vrať se do hrobu (1990), Proč pláčeš, břízo bílá (1991), Volavka (1991), Ať ten kůň mlčí (1992), Poe a vražda krásné dívky (1996), Záhadná paní Savageová (1997), Pražský písničkář (1997),Děvčátko (2002), Maryška (2003), Redakce (2004), Nadměrné maličkosti: Léčba neklidem (2004), Trapasy (2007), O dívce, která šlápla na chléb (2007), Comeback (2008).


Jaro

5. dubna 2010 v 11:00 | wilatko |  Moje básničky
Jaro se už velkým krokem,
blíží, blíží za potokem.
U kterého roste kvítí,
na který slunce svítí,
u kterého se žába směje
a u kterého slavík pěje.