Ewa Farna

VIP zprávy - Ewa Farna

2. srpna 2010 v 14:24 | Juliet Jay

Ikdyž VIP zprávy (TV Prima 19:50, každý všední den) u nás neběží dlouho tak se v nich objevila dnes už jednou zmiňovaná Ewa Farna. Poslední dobou už celkem netají svůj osobní vztah ke kytaristovi. Marcus Tran má ewu zřejmě taky rád protože ač se ewě nechtělo se přiznat tak spolu neomylně chodí. TENTO TEXT PROSÍM KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!! 

Ewa se snaží prorazit do Anglie!!

2. srpna 2010 v 11:03 | Juliet Jay

MASKA - music video

16. června 2010 v 16:01 | wilatko
DOKONALÝ klip o tom jak se lidi přetvařujou a hrajou si na někoho jiného a nejhorší na tom je, že to občas dokážeme poznat příliš pozdě. Svědomí nás stejně jednou dohoní, tak budme sami sebou jinak nás to zničí stejně jako Ewu Farnou na konci klipu. Více v jejím textu k Masce

Ewa Farna nazpívá Boží mlejny melou v "simíkovštině"

6. června 2010 v 12:33 | wilatko

Zpěvačka Ewa Farna má v Česku docela silnou fanouškovskou základnu, ale stejně tak by se našly zástupy lidí, kterým není mlaďoučká Ewa příliš sympatická. Každopádně už vzhledem ke svému věku získala hodně popularity i ocenění a její desky se prodávají skvěle. Jeden ze svých hitů - Boží mlejny melou - navíc nyní nazpívá v simíkovštině, tedy jazyku používaném v úspěšné hře The Sims 3.

Není to vůbec poprvé co slyšíme o nějaké písničce, jež se dočká zpracování v řeči simíků. V našich podmínkách jde o docela raritu, ovšem ve světě už nazpívalo takto pro The Sims své hity řada známých
umělců. Zmiňme třeba Nelly Furtado, Lilly Allen nebo skupinu Depeche Mode.

Samotná Ewa Farna tvrdí: "Jsem velkou fanynkou The Sims. Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce "simlish" je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude
fanouškům líbit."

Osobně se musím přiznat, že se rozhodně neřadí mezi fanoušky Ewy Farne, na druhou stranu na výslednou podobu tohoto songu jsem docela zvědavý. Už dříve byly v ČR různé pokusy o hudební výtvory spojené s The Sims, konkrétně druhým dílem. Měl se vytvářet klip přímo ve hře, který by použila zpěvačka Victoria, ovšem nakonec se tento projekt nedotáhl do zdárného konce.

To Ewa Farna pro speciální verzi své písničky také chystá videoklip. "Připravujeme unikátní soutěž pro všechny fanoušky The Sims o to, kdo prostřednictvím hry The Sims vytvoří nejvěrnější postavu Ewy. Ta potom sama vybereme, tu nejlepší, kterou následně použijeme v Ewině  simíkovském videoklipu," prozrazuje  Slavomir Benko, komunitní manažer The Sims.

Zdroj: tisková zpráva

Ewa Farna poprvé přistižena se svým klukem!

19. března 2010 v 14:43 | wilatko
Ewa Farna se svým klukem Marcusem Tranem.
Ewa Farna se svým klukem Marcusem Tranem.
zdroj: Super.cz
Zpěvačka Ewa Farna (16) už přestala tajit svého kluka, hudebníka Marcuse Trana! Páreček si spolu vyrazil na koncert amerického krasavce Jareda Leta a jeho kapely 30 Seconds to Mars.

Ewa se společně s Marcusem objevila asi půl hodiny před začátkem koncertu. Jejich kroky překvapivě nezamířily do VIP zóny, ale do davu mezi fanoušky. Obdobné lístky jako Farna měl i Marek Ztracený, jehož doprovázela expřítelkyně, moderátorka Óčka Marcela Skřivánková. Marcus musí mít na Ewu velmi dobrý vliv, když ji rodiče samotnou pustili večer ven bez doprovodu všudypřítomné "guvernantky" alias manažerky.

Zatímco na německou kapelu Tokio Hotel, která minulý týden vystupovala v Praze, dorazily sotva dva tisíce ječících fanynek, partičce Jareda Leta se Incheba Arenu na pražském Výstavišti podařilo vyprodat do posledního místa.

"Byl to úžasný koncert, strašně jsme si to s přítelem užili," tvrdila po skončení koncertu zpěvačka Olga Lounová, která přišla s muzikantem Xindlem X. Lounová byla koncertem amerického krasavce tak nadšená, že si ani nevšimla svého bývalého kluka Marcuse s Ewou Farnou. "Jsou tady taky? Vůbec jsem je nepotkala," divila se Olina. Lounová s exotickým hudebníkem chodila šest let.

Vystoupení Jareda Leta si nenechali ujít členové kapel Clou, Imodium nebo Post-It.

La la laj *-*-* Polsky

13. března 2010 v 18:12 | Wilatko

Omlouvám se až po takové době, ale tak snažila jsem si užívat alespoň týden bez náročných věcí (samozřejmě se školou a dobrýma známkama ale to už není tak těžké když máš čas) ale tak holky (z mojí školky (no dobře ta ze školy)) to jsme si ve čtvrtek faaaaaaakt užily a ta holka(Veri jak se jmenovala??) joooo........ neeeee........... jooo..........neeee.....joo-e jo jmenovala se Ester a sní byla taky sranda měla takové bledé vlasy, měla asi tak 4-6 let a takový ten plastový foťáček, na ryflích medvídka pú a prostě prča (a na záčátku furt mlela "kdepak ty ptáčku hnízdo máš" (byly jsme na Obušku z pytle ven!) ale teď k videu je staré asi tak....9 dnů je to polská verze písničky La la laj

P.S.:Já newím proč ale poslední dobou se nezobrazujou videa (viz. 1x02), tak sem tady radši dala URL adressu.

Ewa Farna ulítává na chlapech tmavé pleti! Exotický Tran není jediný...

22. února 2010 v 13:52 | wilatko
Ewa Farna
Ewa Farna
farna Lounová Olga, Marcus Tran rey

Zpěvačka Ewa Farna (16) už přestala zapírat, že již delší dobu randí se svým bývalým kytaristou Marcusem Tranem. A jak se Super.cz svěřila, odmala je jejím idolem bývalý sporťák, nyní zprávař televize Nova Rey Koranteng (35).

Když jsme se Ewy zeptali, kdo je podle ní nejoblíbenější mužskou osobností televize Nova, tak okamžitě odpověděla: "Rey Koranteng, odmala se mi líbí, a kdyby bylo na mně, tak by dnes vyhrál."

Tím se vysvětluje, proč začala randit se svým bývalým kytaristou Marcusem Tranem, který vypadá velmi exoticky. A jaká krev mu vlastně koluje v žilách?

"Pomíchej Francouze, Japonce, Filipínce, Slováky, Němce, Poláky, Čechy a budeš taky vypadat jako já," směje se pohledný hudebník, který se před rokem rozešel s herečkou Olgou Lounovou.

Mladá zpěvačka se na předávání cen ANNO poprvé sešla s finalisty Česko Slovenské SuperStar, s Denisem Lachem dokonce zazpívala duet.

Co si Ewa myslí o SuperStar, bere je jako svou konkurenci?

"Když mi řekli, s kým budu zpívat, tak jsem si musela párkrát pustit jejich záznamy, abych vůbec věděla, jak zpívají. Martin Chodúr zpívá velmi dobře, a když jsem v šatně slyšela Jana Bendiga, byla jsem opravdu v šoku, jak skvěle zpívá. Ale strach z nich nemám. Teď je pro ně důležité, aby našli schopného člověka, který jim pomůže prorazit tak, jako se to stalo mně," říká sebevědomě zpěvačka. "Samozřejmě jim přeji úspěch, ale je nejenom těžké prorazit, ale především se udržet, " dodává Farna.

Ewa Farna a Denis Lacho

21. února 2010 v 11:37 | wilatko
No comment.

Ewa Farna - Spomal

3. ledna 2010 v 16:55 | Wilatko
Nela Unruhová a Ewa Farna na Dia Táboře 2008: Horní lomná. Píseň Spomal od slovenské skupiny Peha.

P.S.: Ewa zpívá až 1:47.

Rozhovor s Ewičkou o novém albu Virtuální

19. prosince 2009 v 13:11 | wilatko
Dávám tady nejnovější rozhovor s Ewičkou, určitě si ho přečtěte. Byl zveřejněn zde dnes v 08:00 a najdete ho také po rozkliku na celý článek.
 
 

Reklama