Návštěvní hniha

V zkratce

9. listopadu 2010 v 17:12 | Juliet Jay
Ahojte ahojte, omlouvám se že jsem tady nic taaaak dlouho nenapsala ale bylo málo času, škola, různě dořešit kroužky (já vím že v říjnu už to mám vědět ale všechno nechávat na poslední chvíli to je moje) a hlavně jsem jak jste si všimli dodělala žůžo helloween dess (letos nebyla helloween party ). Dneska bych tu měla dat ještě něco na vynahradění a novinky z mojeho světa. Já zase jen ve zratce protože sestra chce pustit na pc. Pa a brzy na písanou xD

MOŽNÁ se tu objeví

26. srpna 2010 v 10:40 | wilatko
Nevím jak se to vyvine, ale MOŽNÁ se tady objeví taková věc které budu říkat.......................nechcete se překvapit??.......................fakt ne??......................tak já vás překvapím ju??

Ca$h

23. srpna 2010 v 13:57 | Juliet Jay
Takže jsem doma (konečně doma) už se nikam nechistám takže teď by jsem to tady mohla zprovoznit. Školní rok se neůprosně blíží (sakriš), ale chtělo by to eště alespoň týden že?? Sestra se do školy nezdravě těší (přemýšlela jsem že bych jí poradila návštěvu psychiatra, ale to by stálo ca$h a na tolik ji ráda zas nemám, přece jenom je to moje starší ségra). Asi se mějte du mrknout na youtube.

COKOLIV *eXluzivně* na www.blaznivakiticka.blog.cz

29. července 2010 v 14:15 | Juliet Jay
Takže, vzhledem tomu že jak začne škola tak se budou psát vstupní písemky, sem asi moc článků nepřidám, tak se budu alespoň poslední měsíc prázdnin který se pomalu ale jistě a brzo blíží snažit o minimálně 3 články za týden, ale už teďka nevím o čem psát. víte co?!v tomto článku se mně můžete na COKOLIV zeptat, COKOLIV mi napsat nebo COKOLIV navrhnout (téma článků nebo něco co byste si tady rádi přečetly)

Nový kabátek a zpět doma!

27. července 2010 v 11:47 | Juliet Jay
Tak asi jste si všimly dvou zásadních věcí:
1. Nový vzhled.
2. Že jsem po dlouhé době zpet.
Obojí se dalo byla příjemná zmněna, nový vzhled potřeboval blog asi jako já teď se nasnídat, a že jsem po dlouhé době doma (po týdnu v krkonoších) to je vždy příjemné vrátit se domů. takže já se teď pudu asi napapat ale odpoledne zase možná napíšu víc. Např. jak jsem se měla na táboře, co jsme dělali a taky co se mi nejvíc líbilo.

Ani za nic

5. července 2010 v 21:33 | wilatko
Ahoj jak vidím tak se nikdo nehlásí do SONS. Škoda. Ale kdyby jste chtěli ......... Chtěla jsem vám povědět že ani za nic bych si včerejšek nezopakovala. Jo byl fajn ale fakt nebylo na tolik teplo abych lezla do vody která měla tak -25C°. No dobře kecám to ne, ale byla ledová jak cosi a venku tak -6C°, no dobře tak taky ne ale vedro nebylo ani náhodou. tak teď mě bolí ruce jak něco takže du dál vést ..............hovor?? asi jo.

KONEC maratonu na 100min

30. června 2010 v 13:50 | wilatko
Tahle exploze článků (maraton na 100min) byla proto že je VYSVĚDČENÍ. Tak jenom takové něco na konec roku. Někdo (např. já) už má prázdniny od pátku, ale někteří až ode dneška. Chtěla bych vám ještě jednou popřát KRÁSNÉ PRÁZDNINY A AŤT SI JE UŽIJETE (jo a běžte se někdy proběhnout ať nesedíte furt jen u PC). Takže mějte se famfárově.

Udělejte reklamu svému blogu ZDE!!

28. června 2010 v 21:23 | wilatko
 Ahoj, tady můžete vložit odkaz, avatara a prostě cokoliv číím byste si udělali reklamu a radost.

Omlouvám se ale mám v tom zmatek

3. března 2010 v 16:19 | Wilatko
Moc se omlouvám že sem tady už dlouho nedala žádné články ale poslední dva týdny byly dost složité. Neměla jsem čas, ale taky tento týden se ozvu nejdřív v pátek protože s tanečním kroužkem měli Soutěž, která byla včera. Dneska jsme byly na generálce a tam nám řekli že jako host tam bude........... teď se teda podržte....................Martina Jandová !!!!!!!!!!! Asi to není TA protože TA je Marta Jandová ale stejně asi radši poraďte. Myslíte si že je to ONA nebo že to není ONA?

Tomáš Klus, Markéta Konvičková a Jirka Kučerovský - Já s tebou žít nebudu

21. února 2010 v 11:48 | Wilatko

ÚÚŽASNÉ tohle prostě bylo ÚÚŽASNÉ ikdyž se tam markéta trošku spletla myslím že to bylo nejlepší vystoupení večera. Fakt!!
 
 

Reklama