Ostaní

Oddělovače

13. února 2012 v 15:10 | Miss Lentilka =o)
Tak zase jsem zkusila nějakou tu grafiku a tentokrát sem vyrobila oddělovače ale je pro tento blog!

Blog má 2-2 letů

24. ledna 2011 v 21:45 | Juliet Jay
Tak. Kdo by věřil že blog má už 2roky a 2dny. zkráceně má 22letů (let+dnů=lenů/aby to bylo zajímavější). na přesné narozeniny jsem nebyla doma tak jsem to takhle opestřila. píšu jen ve zkratce protože už jdu spát. ale ještě něco blog možná zruším, k tomuto se vrátím zítra (nebo jindy).   !!!!!! VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!!!!!

P.S.: Dobrou noc

Vánoční šílenství?? Tady NE

16. listopadu 2010 v 18:40 | Juliet Jay

Tak blížící vánoce ovládají trhy a začínají se sandálky vymněňovat za sněhule a dýně za vánoční stromky a baňky. Pomalu začínají i ty "vánoční šílenství" a slevy. Ovládá vás touha celý den chodit sněhem od obchodu k obchodu? Tak běžte, já zůstanu doma, ale stejně jednou za rok (to ségra nově zavedla) jdu se sestrou po obědě do obchodů a kupujem dárky pro všechny. Vždycky jsem z toho onemocněla nebo měla alespoň rýmu nebo kašel.Zítra jak víte je volno, ale v tuto dobu je mnoho sněhu ne??? U nás nic, ani vločka. Tak jsem si našla zábavné video plné "mluvících zvířat" a sněhu xD. Je ftipné, určitě si ho pusťte. Já padám pač dělám vánoční logo a už vrcholí jeho dokončení. Zítra asi jdu plavat a né nakupovat takže MĚJTE SE FAMFÁROVĚ!!

ČR vs. SK

6. srpna 2010 v 20:56 | Juliet Jay
Zítra jedu  na prázniny k babičce a vrátím se až 21.8. takže se tu neobjeví moc článků. Mějte se tu v ČR pěkne, já zatím pláchnu do SK.

Mám!

7. července 2010 v 11:22 | wilatko
Myslíte že by byla dobrá přezdívka Juliet Jay?? Vymyslela Madylin. Děkuju moc Madylin!!

Já jsem až mooc!.!.!.!

25. června 2010 v 20:58 | wilatko
Ajaj. Já jsem až moooc. Až mooc zamilovaná, až mooc šťastná, až mooc uchechtaná, až mooc ubrečená (šťestím), až mooc napapaná (rohlík, sýr, salám,jogurt), až mooc nedočkavá, až mooc upovídaná, až mooc naběhaná, až mooc mě bolí: hlava, ruce, až moooc........................ VŠEM BYCH CHTĚLA ZE SRDCE POPŘÁT KRÁSNÉ PRÁZDNINY: ať se nenudíte, moc nepřiberete, hezky si odpočinete......... Já mám samé jedničky, a co vy????

Plánek článků na Velké prázdniny

12. května 2010 v 17:31 | wilatko
Tak tady vám teď dám takový předběžný plánek článků na prázdniny. Nevím jestli budu mít čas se tu třeba každé 3 dny zastavit tak vám slíbím jedno 3% textu a 99,9% videí. První měsíc bych očekávala comeback a ten druhý asi tak různě, asi selenino CD (písničky z alba), pak asi pokémony, sabrinu a dál nwm. Taky jsem se rozhodla že o prázdninách budou dvě loga (obě ze selenou). A možná dokonce tři.

PRO SB: Moooooooooooooooooooooooooooooooooooooc se omlouvám že sem nepsala komentáře ale chtěla bych to napravit. Bohužel se omlouvám (zas) ale tento týden už to nestihnu, takže až od pondělí. Budu tam chodit tak 2x 3x týdně, budu tam psát KOMENTÁŘE  (NE nějaké "ahoj obcházím SB").

Karel Gott aneb Martin Chodúr

21. března 2010 v 21:09 | wilatko
Ahoj řekla sem si že napíšu článek k téma týdne. asi ste už zaregistrovali že martin Chodúr vyhrál ČeskoSlovenskou SuperStar. Asi si také umíte představit co vznikne když ty dva spojíme, vznikne Michael Jackson (skoro). Takže až Kája už dozpívá tak ho zastoupí mladý a talentovaný Martin Chodúr.

Šťastné a veselé!

23. prosince 2009 v 17:00 | Mapertík a Wilatko
Mapertíkova verze: Nazdar, Mapertík a Wilatko vám chtějí popřát VESELÉ ŠTASNÉ VÁNOCE.Aby s te se měli dobře a byly zdraví.dostali hodně dárku....No s krátka aby jste strávily hezké vánoce.


Wilatkova verze: Všichni nazdar lidišky, jak se máte?? doufám že fakt dobře a že si ten vánoční zhon užíváte. Wilatko a mapertík vám přeje hodně dárečků, žádnou kost ve večeři krásné prožití vánoc a všechno nejlepší hodně štěstí, zdraví a úspěchudo nového roku.

Novinka!

15. prosince 2009 v 15:47
AAAAAAAAAhoj zase já ta novinka je nováá rubrika Cůva k pohledání.
 
 

Reklama